Просимо ознайомитися з відповідями на найбільш поширені запитання щодо отримання консульських послуг чоловіками призовного віку (18-60 років): https://mfa.gov.ua/consul/forua/rozyasnennya-mzs-shchodo-vidnovlennya-prijomu-zayav-na-otrimannya-konsulskih-poslug-dlya-okremih-kategorij-gromadyan
👉 Якщо Ви, читачу, — чоловік призовного віку та вже маєте заброньований візит до нашої установи, обов'язково ознайомтеся з відповідями на поширені запитання та візьміть з собою додаткові документи, передбачені для Вашого випадку.
У разі ж, коли Вам очевидно, що до часу запланованого візиту виконати вимоги законодавства в частині військового обліку Ви, на жаль, не встигаєте, просимо не забути скасувати запис, чим Ви заощадите власний час і кошти, а також надасте змогу отримати у цей час вкрай необхідні послуги іншим заявникам (жінкам, неповнолітнім дітям, особам похилого віку тощо), і дякуємо за небайдужість до потреб інших.
РЕЗЕРВ+ (уточнення даних)
Громадяни України, які потребують уточнення своїх даних військового обліку можуть звертатися до технічної підтримки системи Резерв+ за електронною адресою: [email protected] із зазначенням своїх повних даних: ПІБ, РНОКПП, контактного номера телефону, дати народження та суті проблеми.
Додаткову інформацію щодо процедури уточнення даних по військовому обліку можна отримати на відповідному веб-сайті Міністерства оборони України.
Щодо питання надання молодим українцям віком від 18 до 25 років, які перебувають за кордоном, можливості постановки на військовий облік шляхом проходження електронної ідентифікації та уточнення своїх персональних даних засобами електронного кабінету призовника/ військовозобов’язаного інформуємо, що 16 серпня 2024 р. Кабінетом Міністрів України було ухвалено постанову № 932 «Про реалізацію експериментального проєкту з автоматичної верифікації та перевірки відомостей про призовників, військовозобов’язаних та резервістів» (далі - Постанова).
В частині проходження ВЛК, Постановою унормована можливість військово-лікарській комісії робити висновок про стан здоров’я особи на основі документів та даних, наявних в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) eHealth. КМУ врегулював порядок проходження ВЛК для осіб з інвалідністю та осіб, які мають певні захворювання. Згідно з Постановою такі особи зможуть пройти ВЛК без проведення самого медичного огляду. Розробка алгоритму дій заявників з питань, унормованих Постановою покладена на Міноборони, МВС та ДМС України, які відповідають за розробку порядку реалізації експериментального проєкту.